Last Minute
Zapytaj o promocje do 10 lipca!

Domki letniskowe Bosman w Rewalu

Piękna nadmorska miejscowość wypoczynkowa Rewal zaprasza na udane wczasy. Domki letniskowe BOSMAN zapewnią Państwu rodzinny wypoczynek na najwyższym poziomie. W pobliżu Aleja Różana, promenada z tarasem widokowym. Do morza zaledwie kilkanaście metrów. Najbliższe zejście na plażę 50 m. od Bosmana. Komfortowe domki drewniane to świetny pomysł na wakacje - zapraszamy. Rewal to doskonałe miejsce jeśli chodzi o noclegi nad morzem (noclegi.net.pl/rewal). Można tu również zroganizować konferencje (konferencje.net.pl/rewal).

Część z obiektów znajdujących się w Rewalu korzysta z programów hotelowych umożliwiających rezerwację on-line przez stronę www. Ułatwia to turystom rezerwację pokoju. Program NFHotel wyposażony jest w channel manager co usprawnia dodatkowo pracę recepcji.

Kilka opinii z internetu o OW BOSMAN:

  • Ośrodek Wczasowy Bosman w Rewalu to przyjemne miejsce dla ludzi którzy chca odpocząć ,blisko morza.Jedzenie jest tam dobre a szczególnie śniadania. Właściciele przyjemni.Polecam!
  • Wracamy znowu w tym roku po raz drugi wspaniały ośrodek szefostwo jedzenie superowe bardzo czysto parking dla aut z kamerami bardzo blisko do plaży dwie minuty. Super juz sie rodzina moja nie umi doczekać do czerwca!!!!
  • Już się nie mogę doczekać przyjazdu do Bosmana. jeździmy tam od chyba 7 lat z przerwą w zeszłym roku czego żałowałem, dlatego już w sobotę wracamy do Rewala , ach to jedzonko znów przytyję kilka kilogramków, miejsce to szczerze polecam rodzinom z dziećmi.


Karpacz noclegi